Doručení zdarma u objednávek nad 500 Kč !

Lampion štěstí - bílý

DRK-LUC-02

Nový produkt

Létající lampion, barva bílá, tvar balon, rozměr 38*100 cm.

Bohužel vyprodáno - zkuste jiné varianty lampionů ;-)

Více informací

Více informací

Bílý létající lampion ve tvaru balónu (někdo říká také tvar čepice). Rozměr 38*100 cm.

Lampion štěstí je balen samostatně v celofánovém obalu spolu s palivovým článkem a návodem k použití. Jediné, co tedy k vypuštění ještě potřebujete je oheň, respektive zapalovač, zápalky nedoporučuji, jelikož parafínový článek je potřeba držet v plamenu déle.

Létající lampion funguje na principu horkovzdušného balónu, kdy ohřátý vzduch uvnitř stoupá spolu spolu s lampionem vzhůru.

Samotné vypouštění lampionu je jednoduché a zvládne ji samostatně jeden člověk. Podrobný postup (návod) na vypuštění létajících lampionů, včetně upozornění na co si dát pozor je součástí balení každého lampionu.

Základem lampionu štěstí je rýžový papír, bambusová obruč a tenký drátek, na kterém je připevněn palivový článek na bázi parafínu.

Rýžový papír je opatřen ochranou proti vzplanutí.

Lucerny jsou skvělým doplňkem oslavy, svatby, firemní akce či soukromé párty. Lidé lucerny také kupují k vánocům, na silvestra, valentýna... Zatím co na Valentýna si pustíte třeba jen jednu nebo dvě lucerny. Lucerny na svatbě a dalších akcích se vypouští ve velkém. Velmi doporučuji tento skvělý zážitek.

Lampiony štěstí můžete znát také pod názvy létající přání, thajské lucerny, čínské lampiony štěstí a podobně. Jde vesměs o podobné výrobky. Pozor ovšem, některé nemusí být ošetřeny proti vzplanutí, to se nemusí vyplatit už při samotném vypouštění, kdy tenký papír, při olíznutí plamenem, ve vteřině chytne. Ale i pokud při nešťastné náhodě skončí lampion na stromě, bez ochrany skoro jistě začne hořet a vzniká riziko, že způsobí požár. Naše lampiony jsou ošetřeny proti vzplanutí a tak i pokud se zachytí na stromě zpravidla dohoří palivový článek a papír hořet nezačne- vlastní zkušenost :-)

Recenze

Napsat recenzi

Lampion štěstí - bílý

Lampion štěstí - bílý

Létající lampion, barva bílá, tvar balon, rozměr 38*100 cm.

Bohužel vyprodáno - zkuste jiné varianty lampionů ;-)

Příslušenství