Doručení zdarma u objednávek nad 1000 Kč

Vzorek - 335 FM - inspirace - Oud Wood (Tom Ford)

Vzorek-FM335

Nový produkt

1ml vzorek parfému

Více informací

Odesíláme během 3-6 dnů

20 Kč s DPH

Více informací

1ml vzorek parfému.


Otestujte si vůni parfému před nákupem celé lahvičky.

Tom Ford Oud Wood parfémovaná voda - Popis originální vůně

Díky vyváženému složení je parfém Tom Ford Oud Wood vhodný pro muže i pro ženy. Vůně plná dřevitých tónů symbolizuje důvěru, sebejistotu a touhu. Úvodní tóny nabízejí čerstvou vůni vetiveru a ambry. Srdcem prostupuje pikantní nádech pepře a kardamonu. Bohatý základ parfému Oud Wood propojuje hřejivé agarové a santalové dřevo, které obohacuje sladká vanilka. Parfém plný hřejivých tónů dřeva Vám dodá pocit pohody a jemnosti. Zpříjemněte si všední dny s vůní Tom Ford Oud Wood.

Porovnání vůně 335 FM s originálem Tom Ford Oud Wood

Porovnávali jsme s vůní Tom Ford Oud Wood z parfumerie Douglas a výsledek vás jistě potěší - ve vůni nejspíše nepoznáte rozdíl. Vůni jsme otestovali jak na papírku, tak na každém zápěstí jinou verzi a soudíme, že vůně byla hodně podobná, ne li stejná jak na papírku, tak na zápěstí a to po celou monitorovanou dobu, tedy chvilku po nastříkání i hodiny poté.

Vzhledem k tomu, že originální vůně Tom Ford Oud Wood stojí k 1.5.2017 v balení 50ml 4999 Kč a v podstatě totožná vůně ve dvojnásobném 100ml množství 335 FM je k mání za 660 Kč, není moc co řešit.

Parfém 335 od FM Group si můžete zakoupit v 50ml balení.

Recenze

Napsat recenzi

Vzorek - 335 FM - inspirace - Oud Wood (Tom Ford)

Vzorek - 335 FM - inspirace - Oud Wood (Tom Ford)

1ml vzorek parfému