UTIQUE AMBRE ROYAL, 100 ML PARFUM 20%, UNISEX

UTIQUE-AR-100-502008

Nový produkt

UTIQUE Ambre Royal je královská kompozice, která každou hodinu přináší nové, esoterické zážitky. 

Více informací

2 700 Kč s DPH

Více informací

Luxusní parfém UTIQUE Ambre Royal, 100 ml

Parfémy UTIQUE se zrodily ze snů o dokonalosti a harmonii těla a duše.
Přinášíme Vám kvalitu, která byla dosud dostupná pouze v malých, velmi exkluzivních buticích kamenných obchůdků v centrech světových módních metropolí. Čerpající z odborných znalostí senselierů světové třídy, jsou parfémy UTIQUE řadou specializovaných vůní, vyrobených z vysoce kvalitních ingrediencí – elixíry s vysokou koncentrací éterických olejů. Dokonalost vytvořená pro ty, kteří se chtějí vymanit z každodenního života a směřovat k těm nejnáročnějším zkušenostem.

UTIQUE Ambre Royal je královská kompozice, která každou hodinu přináší nové, esoterické zážitky. Oslňující jako nejcennější klenot. Překvapující jako první letní déšť. Přesvědčte se, jak každou hodinu uvolňuje svou majestátnost, potěšující bohatstvím neobvyklých vůní. Nechte se pozvat do říše vůní, kde prim hraje smyslnost, vycházející z jedinečných, orientálně-ovocných akordů.

UTIQUE AMBRE ROYAL je sofistikovaná vonná kompozice, která okouzlí bohatstvím dokonale vybraných ingrediencí. Smyslný bergamot je dokonale spjat s ovocnými akordy pomeranče a jablka. Po chvíli se k tomuto ohnivému tanci připojují zajímavé noty tabáku a cedrového dřeva. Nakonec se objeví svůdná vůně pižma, pačule a myrhy. Tato vůně kolem vás rozprostře kouzelnou atmosféru. Vezme vás na sluncem zalitou, orientální cestu do královské zahrady plné šťavnatého ovoce. Zavřete oči a užijte si mimořádné dobrodružství ve světě jedinečnosti.


Charakter parfému: smyslný, okouzlující, s nádechem tajemství

Složení parfému UTIQUE Ambre Royal

Hlavy: bergamot, pomeranč, jablko, skořice
Srdce: hřebíček, tabák, cedr
Základu: pačule, boby tonka, myrha, pižmo

Recenze

Napsat recenzi

UTIQUE AMBRE ROYAL, 100 ML PARFUM 20%, UNISEX

UTIQUE AMBRE ROYAL, 100 ML PARFUM 20%, UNISEX

UTIQUE Ambre Royal je královská kompozice, která každou hodinu přináší nové, esoterické zážitky.